Lider zespołu utrzymania aplikacji

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona dołączy do zespołu zajmującego się utrzymaniem dużego systemu transakcyjnego dla klientów z branży ubezpieczeniowej. W ramach obowiązków będzie koordynowała pracę zespołu realizującego drugą i trzecią linię wsparcia wg ITIL.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Programisty .NET
  • Praktyczna znajomość ITIL v.3 – procesy Incident/Problem Management
  • Znajomość SQL
  • Praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych oprogramowania
  • Umiejętność współpracy z użytkownikami biznesowymi
  • Umiejętność opracowywania i weryfikacji dostarczanej dokumentacji projektowej

 Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku Lidera Zespołu lub Kierownika Projektów
  • Praktyczna znajomość technologii rozwiązań bazodanowych MSSQL i serwerów aplikacyjnych będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12.000 – 15.000 PLN +VAT miesięcznie na B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę sportową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca