Lider zespołu sprzedażowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania, za które będziesz odpowiedzialna/-y:

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem sprzedaży (ok. 10 osób)
  • Ustalanie celów sprzedażowych oraz rozliczanie pracowników z ich realizacji
  • Wspieranie oraz motywowanie zespołu w osiąganiu wyników sprzedażowych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach rozwojowych w firmie
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą min. rozliczania czasu pracy pracowników
  • Współpracę z innymi działami firmy, m. in. działem marketingu
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analizę danych
  • Codzienną komunikację w języku angielskim

Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie, coaching)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym działem sprzedaży
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)
  • Płynna znajomość programu Excel (w zakresie analizy danych)
  • Otwartość na proaktywną współpracę z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Umiejętność zarządzania pracą członków zespołu oraz jej rozliczania
  • Terminowość, rzetelność oraz uczciwość we współpracy z podwładnymi i przełożonym
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i budowania na tej podstawie działań sprzedażowych

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, dającą wiele wyzwań oraz satysfakcję z ich realizacji
  • Realną szansę na wykorzystanie swoich pomysłów i podejmowanie kluczowych decyzji
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów, mających wpływ na budowanie pozycji biznesowej Spółki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (3 miesiące okresu próbnego, a po tym okresie umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w godzinach 9:00-17:00
  • Indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
  • Szansę na uczestnictwo w szkoleniach pozwalających na rozwój kompetencji

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.

Numer referencyjny: LZS/08/2019/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.