Lider Zespołu Rekrutacji

Arvato Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu, monitorowanie wyników pracy
  • Przygotowanie raportów na temat postępów i jakości działań rekrutacyjnych
  • Systematyczne podnoszenie umiejętności zespołu w obszarach tj. pozyskanie kandydatów, nowoczesne narzędzia rekrutacyjne, selekcja i ocena kompetencji
  • Wsparcie zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych, szczególnie na stanowiska kluczowe w firmie
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, uczelniami wyższymi
  • Reprezentowanie firmy na targach pracy oraz innych wydarzeniach promujących firmę
  • Prowadzenie regularnych analiz rynku pracy pod kątem pozyskania i utrzymania talentów w firmie

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w agencji rekrutacyjnej lub dziale personalnym na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży BPO/SSC
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego potrzebna do komunikacji i dokumentów wewnętrznych
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu
  • Proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Duża samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Umowę o pracę oraz system premiowy
  • Elastyczny czas pracy, brak dress-code
  • Benefity: kafeteria, dodatki świąteczne, prezenty urodzinowe
  • Konkursy, bilety na wydarzenia kulturalne i wiele inicjatyw integracyjnych
  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szkolenia i programy rozwojowe
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.