ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider zespołu produkcyjnego

Miejsce pracy: Namysłów, Brzeg, Grodków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Opiekę medyczną i akcje pro-zdrowotne oraz ubezpieczenie na życie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Multisport
  • Transport do miejsca pracy z wybranych kierunków (Syców, Strzelin, Oława, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław)

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie średnie zawodowe
  • Umiejętność organizowania pracy
  • Podstawowa znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość procesów obróbczych

Zadania na stanowisku:
  • Zarządzanie zespołem pracowników (5-10 osób)
  • Realizacja planu produkcji zgodnie z założonym harmonogramem
  • Rozdzielanie obowiązków pracownikom
  • Przeprowadzanie szkoleń wśród pracowników
  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz rozwiązywanie problemów występujących na produkcji
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials