LIDER ZESPOŁU – OBSZAR MONTAŻU

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Electrolux Poland Sp. z o.o. w Żarowie poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Żarów

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja planu produkcji na podległym obszarze,
  • Kierowanie zespołem podległych pracowników produkcyjnych,
  • Produkcja wyrobu gotowego zgodnie ze standardami jakości i bezpieczeństwa, wdrażanie i utrzymywanie na podległym obszarze standardów systemu szczupłego wytwarzania (EMS),
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • Promowanie dobrych praktyk oraz pracy zespołowej,
  • Podejmowanie inicjatywy w działaniach poprawiających bezpieczeństwo, jakość, koszty oraz optymalizujących dostawy,
  • Prowadzenie szkoleń, spotkań z pracownikami, audytów, udział w zaplanowanych projektach.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne,
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Nastawienie na cele biznesowe firmy,
  • Umiejętność pracy z komputerem.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie korporacyjnej o globalnym zasięgu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego(m.in.: możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych),
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Pracę w gronie specjalistów,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny transport, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport, wczasy pod gruszą, program sprzedaży pracowniczej, paczki lub talony na święta,
  • Pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku.
W Electroluxie mamy wspólny cel - sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.