Lider Zespołu Magazynowego

AWG Outosurcing Sp. z.o.o.

Osła, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Centrum Logistycznego w miejscowości Osła (powiat bolesławiecki) poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • realizacja zadań operacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji;
  • organizowanie pracy podległego zespołu oraz nadzór na realizacją powierzonych zadań;
  • wsparcie kierownika przy planowaniu, przestrzeganiu norm oraz zapewnianiu ciągłości operacji magazynowych;
  • uczestnictwo w realizacji koncepcji ciągłego doskonalenia w obszarze pracy;
  • raportowanie zgodnie z potrzebami przełożonych.

Czego wymagamy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji/magazynu - warunek konieczny,
  • znajomości podstaw języka angielskiego/rosyjskiego/ukraińskiego - warunek konieczny,
  • doświadczenia w zarządzaniu procesami w obszarze logistyki lub produkcji;
  • znajomości pakietu MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w nocy i w weekendy.

Co oferujemy w zamian:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia + premie,
  • system benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, posiłek;
  • przyjemną atmosferę,
  • możliwość rozwoju oraz współtworzenia oddziału od podstaw.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą portalu.

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie