Lider Zespołu Działu Posprzedażowego

THE UNLIMITED POLAND Sp.z.o.o.

01-211 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

THE UNLIMITED JEST MIĘDZYNARODOWĄ FIRMA UBEZPIECZENIOWĄ. WSPÓŁPRACUJEMY FIRMĄ LLOYD’S, AXA, AIG ORAZ S7 PAKIET MEDYCZNY. PRZEZ OSTATNIE 4 LATA WYGRYWALIŚMY PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ “NAJLEPSZEGO PRACODAWCY” PRZYZNAWANĄ PRZEZ DELLOITES.

SZUKAMY LIDERA ZESPOŁU DO NASZEGO DZIAŁU, KTÓRY POMAGA NASZYM NOWYM KLIENTOM PODPISAĆ UMOWY, DOKONAĆ PIERWSZEJ WPŁATY ORAZ AKTYWOWAĆ ICH POLISY.

CO OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie podstawowe w wysokosci 3500 PLN brutto
• Zarób do 5500 PLN brutto poprzez miesięczne bonusy
• Świetna możliwość rozwoju w biznesie, ponieważ własnie zaczynamy rozszerzać działalność w Polsce
• Ciekawe i ekscytujące środowisko
• Stała umowa po okresie 3 miesięcy
• Własne biurko z kubkiem ulubionej kawy

CZEGO OCZEKUJEMY:
• Masz doświadczenie w sprzedaży lub pozyskiwaniu pierwszych wpłat od klientów poprzez telefon
• Byłeś liderem zespołu i zarządzałeś większą grupą niż 5 osób.
• Jesteś pewny siebie oraz towarzyski
• Chcesz pracować w zespole nastawionym na cel
• Masz niesamowite umiejętności komunikatywne
• Możesz posługiwac się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Wymagania

Kluczowe obowiązki:
• Zarządzanie zespołem ludzi
• Pomoc w telefonowaniu do klientów, którzy kupili nasz produkt, aby asystować im w odesłaniu podpisanych dokumentów oraz dokonaniu pierwszej płatności.
• Zapewnienie naszych klientów, że korespondecja jest wysyłana na bieżąco
• Współpraca bezpośrednio z DHL, aby zapewnić naszym klientom najwyższą obsługę.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Prezentacja firmy

The Unlimited jest międzynarodową firmą zajmującą się ubezpieczeniami i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące- później umowa o pracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca