Lider zespołu ds. celnych

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Na zlecenie naszego klienta – międzynarodowej firmy logistycznej – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Lider zespołu ds. celnychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zapewnienie sprawnego międzynarodowego obrotu towarami,
  • Nadzór nad poprawnym stosowaniem międzynarodowych przepisów handlowych, zgodnością procedur oraz dokumentacji celnej w imporcie oraz eksporcie (EU/Azja/USA),
  • Koordynowanie procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych przy współpracy z firmami przewozowymi,
  • Współpraca z klientami firmy oraz międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za procesy supply chain,
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe,
  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji Celnej lub w międzynarodowym dziale logistyki/transportu,
  • Znajomość obowiązujących przepisów i procedur celnych w imporcie oraz eksporcie,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Uprawnienia agenta celnego będą dodatkowym atutem kandydata,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży,
  • Niezbędne szkolenia oraz wdrożenie w centrali firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.