Lider zespołu/Brygadzista (m/k)

Trenkwalder Polska

Zgierz, łódzkie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Zgierz
Obowiązki:
  • koordynacja i realizacja dyspozycji i zamówień składanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych (przyjęcie, rozładunek, kontrola ilościowa jakościowa, rozmieszczanie na regałach, kompletacja, kontrola i pakowanie, wysyłka) w wyznaczonym obszarze,
  • zapewnienie ciągłości pracy,
  • nadzór i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu,
  • prowadzenie i nadzór dokumentacji magazynowej.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze procesów magazynowych na zbliżonym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w dystrybucji towarów IT, RTV, AGD oraz obsłudze kanału e-commerce),
  • wykształcenie minimum średnie - preferowany kierunek – logistyka,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • znajomość systemów zarządzania magazynem,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.
Oferujemy:
  • aktywny udział w budowaniu i rozwijaniu nowego centrum dystrybucyjnego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • miejsce pracy: Stryków,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencję pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.