Lider Zespołu Automatyków

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury poszukujemy osoby na Stanowisko Głównego Automatyka

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG

Opis stanowiska

Zarządzanie zespołem- w tym delegowanie zadań, terminowość ich realizacji

Rozwijanie zespołu, dbanie o kompetencje zespołu- specjaliści oraz inżynierowie

Reaktywne działania przy awariach- diagnoza,, wdrożenia działań zapobiegawczych

Udział w projektach związanych z bieżącymi potrzebami biznesowymi organizacji

Kompleksowy udział w projektach uruchomieniowych, koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe- Automatyka i pokrewne kierunki

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów i specjalistów w zakresie automatyki

Wiedza za zakresu automatyki

Doświadczenie w projektach uruchomieniowych

Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Nowoczesny park maszynowy

Możliwości rozwoju

Udział w projektach rozwojowych

Proces wdrożeniowy

Szeroki pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page