Lider Zapewnienia Jakości

Adient Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

Spółka Adient Poland Sp. z o.o. w Świebodzinie zajmuje się produkcją metalowych komponentów i struktur do foteli samochodowych.

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • zarządzanie grupą podległych pracowników z obszarów: kontroli produkcji, kontroli spawów, nadzoru nad procesem spawania laserowego, laboratorium pomiarowego;
  • udział w tworzeniu planów rozwoju struktury działu oraz wdrażanie zatwierdzonych zmian: rozbudowa z 80 do 120 osób, w tym planowanie rozwoju pracowników;
  • nadzór nad kosztami, w tym jakościowymi, wdrażanie działań obniżających koszty;
  • nadzór nad utrzymywaniem obowiązujących standardów & procesów w podległym obszarze, jak również ich ciągłe doskonalenie;
  • zapewnienie terminowej realizacji czynności kontrolnych;
  • współpraca z innymi działami celem poszukiwania optymalnych rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: zarządzanie jakością;
  • min. 3–letnie doświadczenie w pracy na stanowisku liderskim, preferowany obszar jakości;
  • wysokie kompetencje interpersonalne;
  • znajomość narzędzi i procedur jakościowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • otwartość na zmiany;
  • kreatywność.

Jak możesz się zgłosić?

CV oraz list motywacyjny przekaż do  24 marca 2017 r.

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.
Dołącz do Adient.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.