Lider w dziale rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

- przygotowywanie raportów, analiz na podstawie danych
- tworzenie i dystrybucja ogłoszeń rekrutacyjnych
- wsparcie HVH Managera w codziennych obowiązkach
- praca w programach People Portal, Salesforce, Mytime
- współpraca z agencjami pracy (wspieranie agencji w codziennych obowiązkach, wykonywanie audytów)
- dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udział w targach pracy)
- prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
- uczestnictwo w pierwszym dniu pracy nowozatrudnionych pracowników
- ścisla współpraca z działem HR (przygotowywanie grafików, umów)
- wsparcie pozostałych Centrów Dystrybucji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (w szczególności programu Excel)
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- dokonałe zdolności komunikacyjne
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego
- silne umiejętności negocjacyjne
- dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w rekrutacji

Oferujemy:

- pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość zdobycia premii)
- pracę od poniedziałku do piątku
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

Numer referencyjny: 1/LR/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.