Lider Utrzymania Ruchu

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • kierowanie grupą podległych pracowników na podległej zmianie (automatyków oraz mechników),
  • organizowanie, nadzorowanie oraz kontrolowanie napraw i konserwacji na wydziałach produkcyjnych,
  • nadzorowanie wykonawców prac remontowych oraz modernizacyjnych,
  • wykonywanie przeglądów, wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii,
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy oraz procedur wewnętrznych,
  • przygotowanie raportów na potrzeby Zespołu oraz Zarządu firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (preferowane techniczne w zakresie elektryki, mechaniki lub automatyki),
  • przynajmniej rocznego doświadczenia na stanowisku Kierownika Zmianowego/ Brygadzisty lub Lidera w obaszrze Utrzymania Ruchu lub 3. letniego doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • umiejętności zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz analizowania postępów ich realizacji,
  • dobrej znajomości zagadnień mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki,
  • ogólnej znajomości zasad mechaniki i budowy maszyn oraz prowadzenia prac konserwacyjnych/ remontowych,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • praktycznej umiejętności oraz doświadczenia w identyfikacji przyczyn awarii,
  • dobrej organizacji pracy własnej, obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • chęci rozwoju, podnoszenia własnych umiejętności oraz wysoko rozwiniętych umiejętności przywódczych i komunikacyjnych.

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczną premię produkcyjną,
  • produkty reklamowe firmy co 3. miesiące,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakiektu ubezpieczenia grupowego,
  • bony świąteczne,
  • dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja