Opis stanowiska pracy

PMI Solutions sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej branży FMCG – poszukuje osoby na stanowisko:

Lider Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Oleśnica

Nr ref: PMI–02/MUR

Opis stanowiska:

  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu techników i mechaników utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego
  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • zlecanie i nadzorowanie prac w zakresie planowanych przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej kontroli nad prowadzonymi naprawami maszyn
  • analiza przyczyn i skutków awarii, kontrola wykonania napraw oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (środowisko produkcyjne)
  • wykształcenie technicznie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

Oferowane:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca na I zmianę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szansa skorzystania z pakietu benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji