LIDER UTRZYMANIA RUCHU (MECHANIKA)

Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Metsä Group jest prekursorem zrównoważonej bioekonomii — wykorzystuje drewno pozyskiwane z odnawialnych lasów północnych, zarządzanych w sposób zrównoważony. Specjalizujemy się w dostawach drewna i usługach związanych z lasami, produktach drzewnych, celulozie, kartonie ze świeżych włókien oraz papierze higienicznym i do gotowania. W 2017 roku całkowita wartość sprzedaży Grupy wyniosła 5,0 miliarda EUR, a w jej strukturach jest zatrudnionych około 9100 osób. Grupa prowadzi działalność w około 30 krajach. Metsäliitto Cooperative, spółka macierzysta Metsä Group, należy do około 104 tys. właścicieli fińskich lasów.

Metsä Tissue

Dzięki wysokiej jakości masie włóknistej oraz papierom do gotowania, firma Metsä Tissue sprawia, że codzienne życie konsumentów, klientów oraz użytkowników końcowych staje się wygodniejsze. Firma Metsä Tissue to główny dostawca papierów higienicznych dla europejskich gospodarstw domowych oraz odbiorców przemysłowych, a także jeden z największych na świecie dostawców papierów do gotowania i pieczenia. Nasze główne marki to Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin oraz SAGA. W zakładach produkcyjnych działających w pięciu krajach firma Metsä Tissue zatrudnia łącznie około 2800 osób, a jej sprzedaż w roku 2017 wyniosła 1 miliard EUR. Firma Metsä Tissue należy do Metsä Group.

LIDER UTRZYMANIA RUCHU (MECHANIKA), KRAPKOWICE

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na wyżej wymienionym stanowisku będzie zapewnienie ciągłości pracy maszyn oraz zarządzanie podległym zespołem mechaników w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie oraz ocena pracy podległych pracowników z obszaru mechaniki
  • Prowadzenie działań serwisowych dla danego obszaru produkcyjnego
  • Przygotowywanie planów działań
  • Zapewnienie odpowiednich zasobów (personel, części zamienne, narzędzia) dla pracy podległego zespołu
  • Wspieranie pracowników w pracy operacyjnej, w szczególności dbałość w dokumentację oraz obsługę systemu CMMS/ Maximo
  • Odpowiedzialność za osiąganie założonych wskaźników (w tym jakościowych) oraz udział w realizacji celów działu Utrzymania Ruchu
  • Odpowiedzialność za realizację założeń związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną środowiska na podległym obszarze
  • Wyszukiwanie i zgłaszanie usprawnień oraz ich wdrażanie, odpowiedzialność za działania Lean Management
  • Opracowanie i wdrożenie programu Prewencyjnego Utrzymania Ruchu w obszarze produkcji,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu produkcji w ramach Autonomicznego Utrzymania Ruchu,
  • Udział w projektach związanych z Utrzymaniem Ruchu i produkcją
  • Prace administracyjne, w tym tworzenie zamówień i dokumentacji w systemie CMMS
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i ich nadzorowanie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne (z zakresu mechaniki / mechatroniki / budowy maszyn lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w dużym zakładzie produkcyjnym (wysokowydajne, zautomatyzowane linie produkcyjne o wysokiej wydajności)
  • doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem
  • uprawnienia energetyczne G2, G3 (mile widziane)
  • wysokie kompetencje społeczne
  • praktyczna znajomość narzędzi analizy i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość systemu CMMS (lub innych pokrewnych)
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • nowoczesny park maszynowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, "wczasy pod gruszą", Fundusz Zdrowia, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, kręgle, gry zespołowe, wydarzenia firmowe, itp.)

Więcej informacji i składanie aplikacji:

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ umieszczony na dole strony do dnia 19.04.2018. Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji na okres 6 miesięcy (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133).

Prezentacja firmy

Firma Metsä Group jest prekursorem zrównoważonej bioekonomii — wykorzyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Automatyka, Praca Kontrola jakości, Praca BHP / Ochrona środowiska