Lider struktury / Manager ds. sieci handlowych - pakiety medyczne

4 City Group

Gniezno, Poznań, Piła, Leszno, Konin, całe województwo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Branża medyczna jest warta 107MLD zł. rocznie i rośnie o kilka procent każdego roku. Znaleźliśmy na niej swój „Błękitny Ocean” tworząc niemal doskonały produkt, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczeństwa, rozwiązuje ich dotychczasowe problemy związanie z polską służbą zdrowia, jednocześnie poprawiając ich komfort i jakość życia.

Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko: Manager ds. Sieci Handlowych

Abonamentowa opieka medyczna w sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego jak również firmowego staje się absolutnym hitem w Polsce. Obecnie abonament medyczny posiada ok. 2 miliony Polaków(głównie poprzez korporacje), a „Gazeta Prawna” podaje, że do 2020 roku liczba ta wzrośnie do 10 milionów.

Wyobraź sobie …

… co by było, gdyby służba zdrowia wyglądała w ten sposób?

• Miałbyś dostęp do większości(1000) dobrych placówek medycznych w całej Polsce

• Nie musiałbyś płacić za każdą wizytę

• Nie musiałbyś stać w kolejkach

• Lekarze byliby dla Ciebie mili i zależałoby im na Twoim zdrowiu oraz opinii

• Do lekarzy specjalistów umawiałbyś się bez skierowania

• Miałbyś dostęp do infolinii 24h i pod jednym telefonem kilkanaście tysięcy lekarzy dostępnych

• Kosztowałoby Cię to w zależności od pakietu od 49 zł/m-c

Właśnie poznałeś produkt, dedykowany 38 milionom mieszkańców Polski, ponieważ każdy z nas jest pacjentem Państwowej lub Prywatnej Służby Zdrowia. Dołączając do naszego zespołu nauczymy Cię jak skutecznie ten fakt spieniężyć.

Oferujemy:

• Comiesięczny dochód z pozyskanych klientów przez wiele lat(do kiedy opłacają abonament) do 55% prowizji!

• Prowizję z zespołu od 3 do 30%

• Możliwość obsługi firm – zwielokrotnienie dochodów(specjalnie przygotowana oferta dla sektora małych i średnich firm)

• Wraz ze wzrostem ilości klientów rośnie wynagrodzenie i wysokość prowizji dla Partnera

• Samochody służbowe mini, BMW 3,5,7 oraz Porsche Panamera

• Premie za awans od 10.000zł do 100.000zł

• Możliwość stania się udziałowcem/akcjonariuszem firmy

• Unikatowy system szkoleń

• Dedykowana personalna strona sprzedażowa pracująca dla Ciebie

• Bierzemy na siebie sprzedaż i rekrutację – marketing 4G

• Dział wsparcia sprzedaży

Wymagania

 Nie stawiamy sztywnych wymagań. Zainteresuj nas swoją osobą tak, żebyśmy widzieli korzyść z podzielenia się naszym dorobkiem biznesowym właśnie z Tobą.

Kogo zapraszamy do współpracy?

• Osoby, które pragną własnego biznesu i chcą skorzystać z naszego doświadczenia, dlatego, że dzięki naszemu dorobkowi ich działalność nie będzie obciążona na starcie.

• Osoby, które posiadają już własny zespół sprzedażowy i poszukują innowacyjnego produktu, który mocno wzbogaci portfel dotychczas oferowanych produktów bądź usług.

•Multi-agencje ubezpieczeniowe, specjalistów ds. sprzedaży bezpośredniej, biura rachunkowe, liderów struktur MLM, marketerów internetowych, przedstawicieli handlowych oraz każdego kto czuje się dobrze w sprzedaży i budowaniu zespołów.

Korzyści ze współpracy:

Otrzymujesz dedykowanego wprowadzającego, który zapewni pełne wdrożenie
Pełne wsparcie ze strony firmy, dajemy system pracy czyli sposób sprzedaży i rekrutacji
Zapewniamy unikalne szkolenia (szkolenia produktowe, sprzedażowe, indywidualne, coaching, mentoring – stacjonarne oraz cotygodniowe webinary z prezesem firmy)
Nie trzeba mieć licencji by świadczyć nasze usługi
Oferowane przez nas produkty mają prestiż, nasz zespół jest bardzo dobrze odbierany w swoich grupach społecznych
Budujesz portfel klientów na lata, czyli również dochód, który będzie stawał się dochodem pasywnym
Z nami będziesz zawsze blisko rynku i wszelkich nowych możliwości finansowych
Poznasz wielu optymistycznie nastawionych do życia i pracy ludzi

Prezentacja firmy

4 People Group to liderzy sprzedaży bezpośredniej wyselekcjonowanych usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 100 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie za awans, samochody służbowe, dedykowane szkolenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management