Lider sprzedaży

Bank Pocztowy SA

Suwałki, podlaskie

Bank Pocztowy to jeden z najszybciej rozwijających się banków w Polsce, który świadczy bezpieczne i zrozumiałe usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Naszą misją jest zapewnienie prostej i dostępnej bankowości w przyjaznym otoczeniu. Dbamy o przejrzystość produktów, procedur i komunikacji, a także dążymy do stworzenia atmosfery pracy sprzyjającej rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Naszym partnerem strategicznym jest Poczta Polska, większościowy akcjonariusz Banku.

Suwałki

Renomowana instytucja finansowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • aktywna realizacja planów sprzedażowych
  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz dobór odpowiednich produktów bankowych i usług z oferty Banku
  • budowanie bazy klientów
  • organizacja pracy zespołu sprzedażowego
  • wsparcie zespołu w realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów bankowych lub ubezpieczeniowych (w tym inwestycyjnych)
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji pracy zespołu sprzedażowego
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i specyfiki lokalnego rynku
  • zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • zdolności organizacyjne
  • znajomość MS Office
  • mile widziane prawo jazy kat. B

Oferujemy:

Wybranej osobie oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja), umowę o pracę, pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria. Ogłaszający zastrzega prawo do podejmowania działań niezbędnych do potwierdzenia wystawienia referencji załączonych do CV.

Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pó.. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Oferty niezawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.