Lider spedycji krajowej

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz krajów UE. Specjalizacja firmy to rekrutacja specjalistów oraz udostępnianie pracowników tymczasowych dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz dla firm produkcyjnych. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2.

Naszym klientem jest międzynarodowa sieć spedycyjna, specjalizująca się w usługach całopojazdowego transportu drogowego. W związku z planowanym rozwojem sieci biur spedycyjnych na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- realizacja zleceń spedycyjnych zgodnie z wymaganiami klientów firmy,
- współpraca z przewoźnikami i klientami,
- koordynowanie pracy 3-4 osób,
- uczestnictwo w rozwoju firmy.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- dobrą atmosferę pracy w firmie uchodzącej za jednego z najlepszych pracodawców wśród firm spedycyjnych,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy.

Wymagania

- co najmniej roczne doświadczenie w drogowej spedycji całopojazdowej,
- dobra znajomość rynku małych i średnich przewoźników,
- znajomość zasad organizacji transportu drogowego,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie, solidność.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców