Opis stanowiska pracy

Euro Packaging Sp. z o.o. – dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie outsourcingu okołoprodukcyjnego poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

LIDER PROJEKTU

Miejsce pracy: Brodnica

Zakres zadań:
• wsparcie pracowników z Ukrainy w odnalezieniu się w polskich realiach
• wsparcie pracowników w miejscach pracy

Oczekujemy:
• znajomości języka rosyjskiego – warunek konieczny
• otwartości na kontakt z ludźmi
• zdolności przywódczych
• dyspozycyjności
• mile widziane osoby ze statusem studenta

Oferujemy:
• elastyczne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Euro HR należy do grupy spółek Euro.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca