Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem firma z branży motoryzacyjej poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice / Oława

Obowiązki:

  • Kierowanie i motywowanie podległego zespołu pracowników produkcyjnych,
  • Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych,
  • Szkolenie podległych operatorów, wdrażanie nowych pracowników,
  • Kontrola procesu produkcji pod kątem terminowości zleceń, efektywności i jakości wyrobów,
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe (preferowane wyższe),
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej (zespół min 50 osób)
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne i przywódcze,
  • Znajomość języka angielskiego (pożądana)
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży Automotive,
  • Możliwość awansu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Stabilne zatrudnienie

Prezentacja firmy

Firma z branży automotive z Oławy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis