The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company
produkuje sprzet do spawania i ciecia gazowego, przemyslowy i specjalistyczny sprzet do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jestesmy firma, która stawia na ciagly rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczenstwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

We Want Those Who Want To Be the Best

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Dzierżoniowie na stanowisko:

Lider montażu

Miejsce: Dzierżoniów

Obowiązki:

  1. Organizacja pracy wydziału i monitorowanie jego wyników.
  2. Nadzór nad podległymi pracownikami.
  3. Realizacja planów produkcyjnych poprzez kontrolę, organizację i nadzór nad procesami produkcyjnymi w powierzonym wydziale.
  4. Optymalizowanie i udoskonalanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy, poprawy jakości, redukcji zapasów.
  5. Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  6. Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podwładnych.

Wymagania:

  1. Co najmniej dwóch lat doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej.
  2. Umiejętności zarządzania zespołem.
  3. Zdolności organizacyjne.
  4. Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  5. Znajomości narzędzi związanych z Lean Manufacturing (Kanban, TPM, 5S).
  6. Otwartości, kreatywności, komunikatywności.
  7. Samodzielności i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  2. Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  3. Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  4. Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.