Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Wrocławia (Psie Pole), poszukujemy kandydata / kandydatki:

lider magazynu

Nr ref.: 38861
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy w dziale.
  • Organizacja pracy Operatorów Magazynu na zmianie (ustalanie priorytetów)
  • Szkolenie nowych pracowników z zasad obowiązujących w magazynie Automotive
  • Dbanie o przestrzeganie ładu i porządku w obszarze magazynu;
  •  Przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • Obsługę wózków widłowych i innego sprzętu magazynowego, konserwowanie i zasilanie akumulatorów
  • Realizację oraz przestrzeganie procedur i instrukcji dla danego stanowiska pracy
  • Nadzorowanie stanów magazynowych oraz zamawianie komponentów potrzebnych do realizowania codziennych zadań magazynu i produkcji
  • Nadzorowanie fizycznych i systemowych przesunięć półproduktów, wyrobów, surowców w magazynie, przyjęć na stan magazynowy i wydań na produkcję
  • Nadzorowanie rozmieszczenia produktów na regałach z zachowaniem zasad określonych w instrukcji składowania
  • Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie
  • Min. 2 lata doświadczenia na w/w, bądź pokrewnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność
  • Otwartość na innowacje
  • Komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera i systemów e1m i E2 mile widziana

Oferta:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • dodatkowe benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)