Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Słubicach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

lider magazynu

Nr ref.: 31971
Praca stała
Lokalizacja: okolice Kostrzyna nad Odrą

Zakres obowiązków:
  • organizacja  działu oraz kierownictwo nad wszystkimi podporządkowanymi zatrudnionymi
  • kontrola przestrzegania naszych przepisów dot. higieny oraz zapobiegania wypadkom (BHP)
  • ochrona pracy oraz zdrowia
  • udział w posiedzeniach dot. działu pakowania
  • udział w codziennej degustacji
  • spotkania w zespole HACCP

Oczekiwania:
  •  min. roczne doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika działu pakowania w branży mięsnej
  • doświadczenie z produktami z branży mięsnej
  • zarządzanie podległą grupą pracowników (ok. 15)
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub gotowość podjęcia nauki
  • dobra znajomość z zakresu obsługi komputera w wymaganych aplikacjach
  • znajomość HACCP
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)