Opis stanowiska pracy

- zarządzanie pracami realizowanymi w laboratorium
- nadzór nad pracą personelu laboratorium
- inicjowanie, nadzorowanie i planowanie prac laboratoryjnych
- monitorowanie wyników pomiarów, konsultowanie interpretacji wyników oraz weryfikacja ich wiarygodności
- osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi dla zewnętrznych i wewnętrznych klientów
- odpowiedzialność za wdrożenie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, doskonalenie procesów
- dbałość o właściwy stan przyrządów laboratoryjnych poprzez planowanie przeglądów sprzętów oraz ich certyfikację
- planowanie i rozliczanie kosztów

Wymagania

-Wykształcenie wyższe, inżynierskie
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widzialne doświadczenie na stanowisku lidera
- mile widziane doświadczenie z branży automotive odnośnie
metod i technik badawczych, włączając ocenę wyników testów
- gotowość do podróżowania
- otwartość, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

NORMA POLSKA jest częścią Norma Group – wiodącego producenta plastikowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria