Lider Kierownik Projektu w branży maszynowej

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Koordynacja wszelkich zagadnień technicznych w projekcie dotyczącym projektowania, produkcji, montażu i budowy linii technologicznych,
współpraca z menadżerem projektu oraz z Klientem,
definiowanie zadań, obliczeń i symulacji inżynierskich, testów walidacyjnych,
przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej związanej z wprowadzaniem nowej referencji do produkcji (np. listy materiałowe, specyfikacje, dokumentacja rysunkowa, raporty z obliczeń, z testów i inne),
współpraca z innymi działami technicznymi oraz produkcyjnymi.

Oferujemy:

twórczą pracę w międzynarodowym środowisku,
udział w globalnych projektach,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
miłą atmosferę pracy wśród ekspertów technicznych.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (mechanika ,elektromechanika , automatyka lub pokrewne),
zdolności analityczne, wysoki poziom umiejętności technicznych,
komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
dyspozycyjność (wyjazdy szkoleniowe, wizyty u Klienta).
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria