Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider/ka Zmiany

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Główne obowiązki:
- nadzór i weryfikacja podległych pracowników (10 osób),
- nadzór nad przebiegiem procesów kontroli jakości,
- kontrola stanów magazynowych wyrobów gotowych,
- nadzór nad procesem raportowania,
- wsparcie i szkolenie pracowników,
- wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych,

Wymagania:
- praca na 3 zmiany,
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- doświadczenie w pracy na produkcji,
- umiejętność obsługi komputera (Excel),

Oferujemy:
- po okresie próbnym umowa o pracę,
- przyjazna atmosfera,
-możliwość rozwoju zawodowego,

Proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku - Aplikuj - lub o kontakt telefoniczny 603 721 199, 32 348 64 26

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.