Opis stanowiska pracy

Oferta jest skierowana do wszystkich osób, które w dobie dzisiejszego bezrobocia – nie mają możliwości znalezienia sobie pracy i podołania wszelkim wydatkom finansowym.

Oferuję Ci program, który z całą pewnością jest skuteczny i przynosi wiele korzyści.

Potrzebujesz tylko dostępu do internetu i odrobiny zaangażowania w to co robisz.

Twoje zarobki są uwarunkowane czasem jaki przeznaczysz na pracę.

Oferujemy współpracę z firmą, która jest na początku budowania sieci odbiorców w Polsce.

Wymagania

Szukamy osób, które:
- znają rynek MLM
- chcą coś zmienić w swoim życiu
- są nastawione na Sukces przez duże S

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne