LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Elektryków

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin, Stargard
Nr ref.: 0018020
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy zespołu elektryków/automatyków,
  • przeprowadzanie analiz awarii elektrycznych i opracowywanie programu konserwacji,
  • monitorowanie konserwacji elektrycznych pod kątem ich skuteczności,
  • realizowanie przeglądów oraz napraw urządzeń od strony elektrycznej,
  • przygotowywanie procedur awaryjnych,
  • opracowywanie programu ulepszeń dla istniejących maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie, szkolenie i rozwijanie zespołu, ze szczególnym uwzględnieniem zasad konserwacji i technik rozwiązywania problemów, a także kompetencji programistycznych (np. Sterowniki PLC Allena Bradleya).

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk, elektryk),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy nowoczesnych maszyn produkcyjnych,
  • znajomość rysunku tehchnicznego,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i rzetelność,
  • chęć rozwoju i dzielenia się doświadczeniem,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy,
  • bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, bonusy,
  • miejsce pracy: Goleniów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.