Lider Działu Wtryskarek

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Lider Działu WtryskarekMiejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Obsługa oraz programowanie maszyn wtryskowych wg stosowanej technologii
  • Wprowadzanie parametrów oraz nadzór nad prawidłowym uruchomieniem nowego projektu zapewnienie jakości produkowanych wyrobów
  • instruowanie operatorów podczas ich pracy w kwestiach związanych z jakością, wydajnością
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Nadzór nad rozliczanie produkcji oraz zużycia surowców
  • Analizowanie przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań korygujących,
  • Ciągłe doskonalenie organizacji pracy działu
  • Planowanie produkcji na dziale
  • Planowanie i nadzorowanie napraw
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Zdolności menadżerskie poparte kilkuletnią praktyką w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewny
  • Znajomość technologii oraz maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki i automatyki w zakresie dotyczącym wykonywanych zadań
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność kreatywnego myślenia
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i  pracy w zespole
  • Obsługa komputera ( szczególnie MS Excel)
  • Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność
  • Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie + benefity (premie
  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.