Lider Działu Utrzymania Ruchu

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr. Ref. JK/LID/05/2015/

Miejsce pracy: Poznań - woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- zarządzanie zespołem pracowników (6-7 osób),

- naprawianie maszyn i urządzeń,

- diagnozowanie przyczyn usterek i awarii,

- planowanie i dokonywanie przeglądów prewencyjnych,

- prowadzenie dokumentacji maszyn oraz statystyk działu utrzymania ruchu,

- współpraca z serwisami zewnętrznymi, również zza granicy,

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne lub mechaniczne,

- doświadczenie w zakresie napraw i przeglądów maszyn,

- umiejętność czytania rysunków technicznych, dokumentów DTR,

- doświadczenie w planowaniu serwisów i planowaniu pracy,

- doświadczenie w zakresie zarządzania personelem,

- umiejętność obsługi komputera (MS Office, z naciskiem na Excel),

- znajomość j. angielskiego – minimum poziom B1,

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta

- pracę w systemie zmianowym,

- pracę od poniedziałku do piątku.

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.