Lider działu Jakości

Progresso Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

• Koordynacja pracy działu jakości,

• Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych,

• Bieżąca kontrola zdolności maszyn i procesów produkcyjnych,

• Kontrola jakości komponentów oraz gotowych produktów,

• Analiza systemów pomiarowych,

• Odpowiedzialność za proces reklamacji wyrobów niezgodnych,

• Odpowiedzialność za dokumentację jakościową,

• Udział w Auditach,

• Kontakt z dostawcami oraz Klientami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

• Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości

• Znajomość narzędzi i metod pomiarowych,

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• Znajomość tematyki obróbki mechanicznej.

• Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

• Duże zdolności komunikacyjne.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości