Lider ds. Operacyjnych

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z ciągłym rozwojem działalności naszego Klienta – niemieckiego przedsiębiorstwa z branży logistycznej – OTTO Work Force Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lidera ds. Operacyjnych

Nr ref.: SL/LO/04/17

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie poszczególnymi elementami procesów operacyjnych związanych z przesyłką paczek międzynarodowych,

• Organizację pracy podległej grupy pracowników,

• Osiąganie uzgodnionych wskaźników,

• Wyznaczanie celów oraz ich bieżąca kontrola.

Oferta pracodawcy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników),

• Opieka medyczna (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),

• Dbałość o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji dnia dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),

• Nagrody za staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy – Człowiek Kwartału, Człowiek Roku),

• Wsparcie rozwoju – (w 2016 roku ok. 250 osób awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym;

• Bogaty pakiet szkoleń

• Zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy, dostęp do platformy rabatowej.

Wymagania:

• Znajomość procesów logistycznych,

• Zorientowanie na potrzeby Klienta,

• Umiejętność budowania i motywowania zespołu,

• Dobra znajomość języka angielskiego, (komunikacja z klientami/ centralą w języku angielskim)

• Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe i szkolenie Dangerous Goods Regulations Cat 6

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.