Opis stanowiska pracy

  • Masz predyspozycje liderskie?
  • Potrafisz przekonać innych do swoich racji?
  • Posiadasz zmysł organizatorski?
  • Dobrze planujesz pracę swoją i innych?
  • Chcesz się rozwijać i poznać zagadnienia związane zarządzaniem produkcją?
  • Rozumiesz potrzebę przestrzegania zasad BHP i 5S?
  • Przykładasz wysoką rolę do jakości swojej pracy?
  • Nie boisz się wyzwań?
  • Nie boisz się egzekwować powierzonych zadań?
  • Jesteś komunikatywny i lubisz kontakt z ludźmi?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś/ -eś twierdząco, to szukamy właśnie Ciebie!

Prosimy o przesłanie aktualne życiorysu za pomocą przycisku aplikuj.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca