Liczenie asortymentu sklepu Carrefour Kalisz 19.10. i 20.10.

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Kalisz

Agencja Pracy Job Impulse Polska poszukuje pracowników, chętnych do wzięcia udziału w inwentaryzacjach w Kaliszu 19.10. oraz 20.10.

Oferujemy Państwu pracę tymczasową, polegającą na
przeprowadzaniu inwentaryzacji w Kaliszu w sklepie Carrefour w dniu 19.10. oraz 20.10. rozpoczęcie pracy w godzinach wieczornych

Obowiązki obejmują:

- liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera elektronicznego
- dbanie o porządek na miejscu pracy

Oferujemy:
- stawkę wynagrodzenia 10 zł brutto/h
- możliwość podejmowania innych zleceń za pośrednictwem platformy internetowej przy inwentaryzacjach w Kaliszu

Wymagania:
- ukończone 18 lat,
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy stojącej
- sumienność i zaangażowanie

NIE WYMAGAMY KSIĄŻECZKI SANEPID

wynagrodzenie wypłacane jest do 15. dnia następnego miesiąca na konto bankowe

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu lub bezpośrednio - rejestrację na stronie strefajob,pl- zapisy bez wychodzenie z domu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: