LG Chem operator/ka produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jawor, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Jawor

OFERUJEMY:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie LG Chem;
  • Darmowy transport z wybranych lokalizacji;
  • KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • Praca w zaawansowanej technologicznie firmie;
  • MOŻLIWOŚCI AWANSU na st. senior operatora
  • DODATKOWE PROFITY:

-karta MULTISPORT
-opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
-ubezpieczenie na życie
-dofinansowanie posiłków
-DOFINANSOWANIE do nauki języka angielskiego
-OWOCOWE WTORKI
-ZFŚS

OCZEKUJEMY:

  • SILNEJ MOTYWACJI DO PRACY !
  • UMIEJĘTNOŚCI OBSŁUGI KOMPUTERA (Excel)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji conajmniej 2 lata!
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

ZADANIA:

  • KONTROLA procesu produkcyjnego
  • ROLA AKTYWNEGO OBSERWATORA
  • obsługa komputera i paneli dotykowych,zmiana parametrów produkcyjnych ze względu na pracę z maszynami i zaawansowanymi programami
  • praca częściowo fizyczna przy pomocy specjalostycznych narzędzi i wózków
  • czynności manualne i montażowe
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

SZUKASZ STAŁEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?

Obecnie dla naszego klienta w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem poszukujemy pracowników.

Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Legnica, Kunice, Prochowice, Dębice, Budziszów Wielki, Jarostów, Kąty Wrocławskie, Jawor i inne.

Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Numer referencyjny: OP/12/19/LEG/NS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.