Lektor niemieckiego - Ursynów/Wilanów

The Palms Sp. z o.o.

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Innowacyjna szkoła języków obcych The Palms poszukuje nauczycieli języka niemieckiego do pracy w obu swoich placówkach (na Ursynowie i Wilanowie).

Proponujemy:

- pracę w innowacyjnej szkole językowej
- pracę w doświadczonej i międzynarodowej kadrze nauczycielskiej i metodycznej
- możliwość nieustannego rozwoju
- bogatą bibliotekę materiałów dodatkowych i gier językowych
- wysokie stawki

Wymagania

Szukamy:

- młodych, kreatywnych nauczycieli z pasją
- absolwentów filologii
- studentów renomowanych uczelni lub kolegiów językowych
- ludzi, którzy cenią długofalową współpracę :)

Prezentacja firmy

Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, ki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia