Lektor / nauczyciel języka angielskiego

NIFIS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa NIFIS poszukuje lektorów do nauki języka angielskiego do prowadzenia zajęć z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi na wszystkich poziomach zaawansowania.

Chętnie podejmiemy współpracę z lektorem, który jest osobą kreatywną, lubiącą nowe technologie. Poszukujemy lektorów, których pasją jest nauczanie języków obcych.

Zapewniamy:
- pełen etat, umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia metodyczne, również z zakresu nauczania języków przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii)

Proszę o przesłanie CV.

Wymagania

Preferowane wykształcenie:
- filologia angielska lub
- kolegium języków obcych lub
- egzamin CPE z kursem metodycznym

Mile widziani studenci ostatniego roku studiów kierunkowych.
Dodatkowo od kandydata oczekujemy:
- dyspozycyjności
- mobilności – szkolenia in-company na terenie Warszawy i okolic ( możliwość wyboru określonych dzielnic) oraz / lub w siedzibie szkoły w dzielnicy Ursus w okolicach przystanku Warszawa Ursus Północny

Prezentacja firmy

Szkoła językowa Nifis powstała w 1998. Jej głównym obszarem działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia