Lektor / Lektorka języka niemieckiego

McGregor Language Schools

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

McGregor Language Schools - Myślenice

Profesjonalna i posiadająca duże doświadczenie szkoła języków obcych poszukuje:
- entuzjastycznie nastawionej
- profesjonalnej
- wykształconej i doświadczonej osoby na stanowisko lektora języka niemieckiego, która potrafi przekazać miłość i pasję do języka swoim uczniom

Oferujemy:
- możliwość dołączenia do zgranej i zmotywowanej kadry
- zajęcia w grupach jak i indywidualne
- możliwość rozwijania się i poszerzania swojej wiedzy jako lektor
- pełną opiekę ze strony Dyrektora ds Edukacyjnych
- wynagrodzenie odzwierciedlające zaangażowanie w pracę

Wymagania

Szukamy osób które spełniają następujące warunki:
- ukończone studia magisterskie w zakresie filologii germańskiej oraz przygotowanie pedagogiczne
lub
- ukończone Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych na kierunku Filologia Germańska

Prezentacja firmy

Szkoła języków obcych w Myślenicach i Limanowej. Języki angielski, niemi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia