Lektor/ka języka angielskiego

English Language School

Kobyłka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

English Language School oddział Kobyłka i okolice oraz Halinów
i okolice poszukuje lektorów języka angielskiego.
Praca dotyczy zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
Praca może mieć formę zajęcia dodatkowego, bądź pracy na etat.
Od rodzaju pracy zależeć będzie również typ umowy.
Stawki zależne od rodzaju kursu (od 25 do 50zł).
Początek pracy- wrzesień 2015.

Wymagania

Wymagania:
- ukończenie studiów lingwistycznych lub filologicznych lub posiadanie certyfikatu biegłości językowej minimum na poziomie B2,
- prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Nasza szkoła językowa proponuje Państwu naukę języków dla dzieci,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
25PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia