Lektor języków obcych

DAN-MAR

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy lektorów języków obcych do nowo powstałej placówki w Krakowie na osiedlu Prokocim.

Profil idealnego kandydata:

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub certyfikat potwierdzający znajomość języka.

Co najmniej 2 letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Doświadczenie w pracy z dziećmi i prowadzenie kursów będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona w naszej placówce będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie kursów językowych oraz zajęć indywidualnych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji Językowej i Artystycznej Oldschool<br/><br/><br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
20PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia