Lektor języka polskiego i angielskiego

BAMA s.c.

30-532 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma POLIMAN realizująca liczne projekty z branży IT, poszukuje kompetentnej osoby do pracy przy nagraniach tekstów do prezentacji multimedialnych.

Oferujemy:
- zatrudnienie na czas trwania projektu (około 1- 2 miesiące)
- elastyczne godziny pracy, możliwość realizacji zleceń nawet wieczorami i w weekendy (praca ma charakter konkretnych zadań, może być wykonywana dorywczo)
- stawka do uzgodnienia

Wymagania

- doświadczenia przy podobnych realizacjach
- dołączenia nagranej próbki głosu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w zgłoszeniach:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą programistyczno- projektową tworzącą aplikacje, gry, stro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo