Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji szkoleń językowych skierowanych do pracowników administracji publicznej Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje lektorów języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem zajęć na terenie Warszawy.

Realizacja zajęć będzie odbywać się:
w przypadku zajęć grupowych: 2 razy w tygodniu po 2 godziny każde spotkanie
w przypadku zajęć indywidualnych: po 2 godziny tygodniowo przeznaczone dla każdej z osób.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do prowadzenia zajęć z danego języka;
- doświadczenie w przeprowadzeniu min. 100 godzin szkoleń językowych;

Aplikacje należy przesyłać wraz z informacjami potwierdzającymi wyżej określony warunek.
Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.
Odnośnie prowadzonej przez nas rekrutacji nie udzielamy odpowiedzi na pytania kierowane za pośrednictwem drogi telefonicznej.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
40PLN - 40PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia