Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji kursów językowych z następujących języków obcych:
- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język rosyjski
na terenie wszystkich województw w kraji, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem w. wym. kursów.
Kursy odbywać się będą w formule 1 raz w tygodniu po 360 minut lub 2 raz w tygodniu po 90 minut.
Dokładne miejsce realizacji danego kursu zostanie uzgodnione z lektorem.

Wymagania

- wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku filologia w zakresie języka, w którym będzie prowadził zajęcia dany lektor lub ukończone nauczycielskie kolegium języków obcych w zakresie języka, w którym będzie prowadził zajęcia dany lektor
- doświadczenie dydaktyczne w postaci min. 100 zrealizowanych godzin kursów w zakresie języka, w którym będzie prowadził zajęcia dany lektor

Aplikacje należy przesyłać wraz z informacjami potwierdzającymi przedstawione powyżej wymagania.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.
Na pytania kierowane za pośrednictwem drogi telefonicznej nie udzielamy odpowiedzi.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia