Lektor Języka obcego przez skype - angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański

QWERTY

44-200 Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla lektorów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego na stanowisko lektor języka obcego przez Skype.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
- kreatywne i innowacyjne podejście do pracy,
- biegła znajomość w/w języka w mowie oraz piśmie,
- elastyczność, mile widziana możliwość pracy w weekendy oraz godzinach popołudniowych,
- mile widziani studenci II stopnia

Prezentacja firmy

Zajmujemy się nauczaniem języków obcych przez skype.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
24PLN - 26PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia