Lektor języka obcego (Praca zdalna)

eLingwista

Praca zdalna, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą Szkołą, będziesz odpowiedzialny za:

  • układanie indywidualnego planu nauczania w oparciu o bazę materiałów szkoły online,
  • planowanie i przeprowadzanie zajęć przypisanym Tobie uczniom,
  • sprawdzenie aktualnej wiedzy uczniów oraz skontrolowanie poczynionych przez nich postępów,
  • współtworzenie i przygotowywanie materiałów dydaktycznych.

Ponieważ pracujemy zdalnie, ważny jest także stały, dobry kontakt z naszym biurem.

Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia, a także dopasowanie tempa i charakteru prowadzonych zajęć do jego możliwości i oczekiwań.

Czego oczekujemy od naszych lektorów:

  • wykształcenia wyższego z przygotowaniem do nauczania j. obcego,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia w nauczaniu
    j. obcego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, a w szczególności programu Skype oraz MS Excel,
  • stałego dostępu do Internetu - wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie,
  • dyspozycyjności,
  • wysokorozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • kreatywnego i indywidualnego podejścia do ucznia.

Co oferujemy w zamian:

  • grafik dopasowany do Twojej dostępności,
  • zapewniamy zatrudnienie w wymiarze 60-120 lekcji miesięcznie w zależności od Twoich potrzeb,
  • pracę zdalną, z dowolnego miejsca na świecie,
  • pakiet szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć online,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi zdalnego nauczania,
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • opiekę metodyka,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • partnerskie warunki współpracy,
  • sympatyczny zespół gotowy do pomocy.

Prezentacja firmy

Szkoła językowa eLingwista jako jedna z pierwszych w Polsce od 2009 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy