Lektor Języka Obcego – praca zdalna (e-learning)

Lingo Novo Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa LINGO NOVO poszukuje lektorów:

  • języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka francuskiego
  • języka hiszpańskiego
  • języka włoskiego

do prowadzenia indywidualnych kursów językowych przez Skype. Pomóż doskonalić język naszym uczniom i stań się częścią zgranego, wzajemnie się wspierającego zespołu.

Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy, chcesz rozwijać się i zapoznać z systemem e-learningu, a ponadto pracować w domowym zaciszu, to jest to oferta DLA CIEBIE!

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdalnej pracy we własnym domu.
  • Organizacja zajęć w blokach.
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne ukierunkowane na metodykę nauczania online.
  • Wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne.

WYMAGAMY:

  • Dostępności minimum 4 dni w tygodniu, w godzinach 18-22 w przypadku lektorów j. angielskiego i j. niemieckiego. W przypadku lektorów pozostałych języków dowolna dostępność.
  • Wykształcenia pedagogicznego wraz z udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków.
  • Znajomości komunikatora Skype i obsługi komputera.
  • Umiejętności przekazywania wiedzy i samoorganizacji.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Forma współpracy: umowa cywilnoprawna.
  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATURĘ:

Aby zgłosić swoją kandydaturę kliknij w przycisk "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Lingo Novo to szkoła językowa, w której oferujemy indywidualne i grupowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne