Lektor języka obcego- praca w domu przez internet

LingTutor.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi nauczycielami języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego.

Oferujemy:

  • pracę przez internet u siebie w domu,
  • regularne pozyskiwanie uczniów dzięki rozległym kampaniom reklamowym,
  • dostęp do najlepszej na rynku platformy e-learningowej,
  • szkolenie z obsługi platformy (online),
  • stałe wsparcie metodyczne,
  • stałe wsparcie techniczne.

Wynagrodzenie- od 30 do 35 zł brutto za standardową lekcję 45 min. z jedną osobą (zależnie od wybranego przez ucznia pakietu lekcji). Dopłata za lekcje na najwyższym poziomie lub specjalistyczne.

Lektor ma możliwość prowadzenia zajęć swoją metodą i w oparciu o materiały, które sam wybierze.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie swojego CV.

Wymagania

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,
  • wykształcenia pedagogicznego,
  • przygotowywania lekcji indywidualnie dla każdego kursanta,
  • doświadczenia w nauce osób dorosłych,
  • zadeklarowania stałych godzin pracy,
  • umiejętności obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Prowadzimy lekcje online z języków obcych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
30PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia