Lektor Języka Obcego – praca w domu (e-learning)

Lingo Novo Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa LINGO NOVO poszukuje lektorów:

  • języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka francuskiego
  • języka hiszpańskiego
  • języka włoskiego

do prowadzenia kursów online. Pomóż doskonalić język naszym uczniom i stań się częścią zgranego, wzajemnie się wspierającego teamu.

Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy, chcesz rozwijać się i zapoznać z systemem e-learningu, a ponadto pracować w domowym zaciszu, to jest to oferta DLA CIEBIE!

WYMAGANIA:

  • Dostępność minimum 4 dni w tygodniu w godzinach 18-22 (dodatkowa dostępność będzie atutem)
  • Wykształcenie pedagogiczne wraz z udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków
  • Znajomość komunikatora Skype i obsługi komputera
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i samoorganizacja

INFORMACJE DODATKOWE

  • Forma współpracy: umowa cywilnoprawna lub własna działalność
  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Lingo Novo to szkoła językowa, w której oferujemy indywidualne i grupowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne