LEKTOR JĘZYKA OBCEGO oraz NATIVE SPEAKER ( angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański)

Open Abramowicz, Świątelska Sp. j.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy najlepszych lektorów!

Świetna atmosfera, super studenci - chcesz z nami pracować?

Szukamy ambitnych, energicznych nauczycieli języków obcych.

Oferujemy dobre warunki zatrudnienia i co ważne, doskonałych uczniów, chętnych do nauki i sprawiających, że praca lektora to w zasadzie.... nie praca, a czysta przyjemność.

Jeżeli masz bardzo wysokie kwalifikacje i chcesz z nami współpracować prosimy o kontakt.

Praca na terenie całego Śląska.

Wymagania

- wykształcenie minimum wyższe zawodowe filologiczne ( lektorzy )
- minimum roczne doświadczenie w pracy jako lektor/ nauczyciel języka obcego
- pasja i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Lingopro - jesteśmy dostawcą kompleksowych usług językowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia