Lektor języka obcego online – praca zdalna

eLingwista

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Lektor angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego,

Opis stanowiska

Szkoła językowa online poszukuje lektorów do prowadzenia kursów indywidualnych przez Skype z wykorzystaniem narzędzi online. Praca zdalna z domu.

Kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz wypełnienie ankiety (dostępnej po zaaplikowaniu)

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem do nauczania j. obcego (studia licencjackie lub magisterskie)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność do pracy popołudniami/wieczorami (min. 3-4 dni w tygodniu lub więcej) lub w innych godzinach w ciągu dnia
  • zdolności interpersonalne

Obowiązki

  • planowanie i prowadzenie kursów jęzkowych na różnych poziomach zaawansowania z wykorzystaniem narzędzi online

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć online
  • dyspozycyjność w innych porach dnia

Oferujemy

  • bogate doświadczenie i elastyczny czas pracy, dużą liczbę godzin - możliwość pełnego wymiaru godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia warsztatu pracy oraz zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • ciekawą i twórczą pracę z dodatkowymi benefitami
  • szkolenia z zakresu prowadzenia kursów online
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Prezentacja firmy

Szkoła językowa eLingwista jako jedna z pierwszych w Polsce od 2009 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy